Počet položek: 0 0,- Kč

Obchodní podmínky

Firma: FEBA spol. s.r.o.

Registrovaná: Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 469

Sídlo:Sobotecká 222, 511 01 TURNOV

IČO: 15043703, DIČ: CZ15043703


OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.feba.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží zákazníkem.

3. Zákazník musí vyplnit v objednávkovém formuláři údaje, které jsou vytištěné tučně.

4. Pokud se fakturační adresa liší od doručovací, uveďte i tyto údaje a zboží bude zasláno na doručovací adresu. Pokud doručovací adresu neuvedete, zboží bude zasláno a doručeno na Vámi uvedenou adresu v objednávkovém formuláři.

5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího jeho úplným zaplacením a převzetím. Zásilka obsahuje originál dokladu o koupi (fakturu), informace o použití a údržbě výrobku.

6. Udané osobní údaje slouží pouze pro naši potřebu a nebudou předány další osobě a budou chráněny v souladu s platnými zákony České republiky.

7. Kupní ceny uvedené na těchto stránkách jsou platné ke dni objednání a to elektronickou formou v našem internetovém obchodě.

8. Storno nebo změnu objednávky kupující může provést nejdéle do 12 hod. od odeslání objednávky a to telefonicky. Stačí uvést číslo objednávky a kontaktní údaj na Vás. Po dohodě s pracovníky expedice je možné storno, popř. změnu objednávky provést i později (v závislosti na stavu vyřízení Vaší objednávky)


ZPŮSOB PLATBY A DOPRAVY

V uváděných kupních cenách nejsou zahrnuty náklady na dopravné, nechceme navyšovat ceny zboží zprůměrňováním ceny za přepravu.

Zboží standardně posíláme přepravní služnou PPL nebo Českou poštou, ale je zde i možnost osobního vyzvednutí v sídle firmy s manipulačním poplatkem 50Kč vč. DPH. Vždy volíme cenově nejvýhodnější variantu pro zákazníka.

Cena za přepravu na dobírku je stanovena na 120Kč vč. DPH. V případě, že budete chtít znát přesnou cenu za přepravu před odesláním zboží, uveďte to prosím do poznámky k objednávce. Naši pracovníci Vás budou před odesláním zásilky telefonicky kontaktovat o její výši.

Při objednávce nad 10 000 Kč bez DPH je dopravné ZDARMA.

Balné je ZDARMA.


REKLAMACE A ZÁRUČNÍ DOBA

Zákazník nebo příjemce zásilky je povinen provést, při převzetí od přepravní společnosti, zevní kontrolu obalu, v případě viditelného poškození obalu zboží nepřebírejte. Vyžádejte s doručovatelem sepsání reklamačního protokolu, nové zboží Vám bude obratem zasláno.

Na prodávané zboží je poskytována záruční doba minimálně 6 měsíců dle Obchodního zákoníku nebo minimálně 24 měsíců pro spotřebitele dle Občanského zákoníku od převzetí zboží zákazníkem.
Ke každému dodanému zboží je přikládána faktura, která zároveň slouží jako záruční list.

Reklamace se vztahuje na reklamace vad zboží, které je v záruční době.

Jestliže se objeví vada výrobku v záruční době, zašlete výrobek spolu s fakturou nebo jiným dokumentem prokazujícím zakoupení zboží v našem obchodě (nebo jeho kopií), zpět do sídla firmy na adresu, jenž je uvedená v kontaktech. Dále přiložte popis vad a informaci o Vámi upřednostňovaném způsob řešení reklamace. V jiném případě bude reklamace řešena v souladu se zákonem. Vaše reklamace bude vyřízena do 30 dnů ode dne jejího uplatnění.

Záruka se nevztahuje na zboží, u kterého vypršela dnem uplatnění reklamace záruční doba. Dále na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. Za vadu nelze považovat změnu materiálu úměrnou délce užívání ani závady způsobené nesprávnou údržbou a používáním výrobku. Všechny zasílané výrobky procházejí pečlivou kontrolou.


POUČENÍ NA ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY DLE ZÁKONA 367/2000SB.

Zákazník má právo podle zákona 367/2000sb. na odstoupení od smlouvy , uzavřené za pomoci dálkové komunikace, do 14 dnů od převzetí zboží.

Pokud se zákazník rozhodne takto učinit, je povinen vrátit zboží do 14 dnů od doručenípři dodržení těchto podmínek:

1) Před odesláním zboží zpět o tom písemně vyrozumět na adresu FEBA s.r.o, Sobotecká 222, 511 01 TURNOV nebo e-mail: prodejna@feba.cz nebo tel. 481 324 454 .

2) Zboží musí být v původním originálním obalu, nesmí jevit známky používání

3) Zboží musí být tedy vráceno nepoškozené, kompletní (rozuměno včetně příslušenství a s originálním dokladem o koupi).

Ihned po navrácení, kontrole s neshledáním závad, zákazníkem zaslaného zboží, je povinnen dodavatel do 14 dnů vrátit zákazníkovi částku zaplacenou za zboží, nikoliv náklady na přepravné.

Zákazník nesmí zaslat zboží na dobírku! Vzhledem k tomu, že ji dodavatel nemůže takto zkontrolovat. Při zaslání zboží na dobírku necháme zboží vrátit zpět zákazníkovi, přičemž se doba dopravy započítává do 14 denní lhůty na vrácení.


ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.

Ostatní ustanovení se řídí právním řádem ČR, zejména Obchodním zákoníkem, popř. Občanským zákoníkem a pak také dobrými mravy. Prodávající si vyhrazuje změnu těchto podmínek, ovšem bez zpětné platnosti.Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace