Zahradní traktory KARSIT

zahradní traktory

mo.feba.cz

Zahradní traktory KARSIT

 

Nabídku zahradních traktorů naleznete níže pod textem.

Tak jako náš zákazník vyhledává české potraviny, českou obuv a český textil, stejně tak vyhledává české výrobky i v řadě dalších oborů. Důvod toho je celkem jasný : spolehlivá kvalita, jasný původ a v neposlední řadě dostupné a oproti konkurenci cenově levné náhradní díly a velmi rychlý servis.

V zahradních traktorech se sekáním a mulčováním, je na našem trhu jistě široká nabídka strojů od různých výrobců v různém provedení. Pro informovanost je jistě dobré se s celou škálou těchto strojů seznámit, aby si každý mohl pro sebe udělat svoji představu. Možná, že je škoda, že tak trochu stranou v náporu reklamy  zůstává český výrobce z Jaroměře, který stejně jako na trhy v Anglii, Francii, Německu, USA a v řadě dalších zemí, dodává i na český trh kvalitní řadu traktorů, značky K A R S I T.

Naše firma po posouzení nabídky na trhu zvážila klady a zápory nabízených traktorů a volba padla jednoznačně na prodej a servis českých traktorů KARSIT.  Proto u nás nenajdete traktory jiné značky, ale o to intenzivněji se chceme věnovat předprodejnímu servisu, prodeji a záručním i pozáručním opravám těchto traktorů. Samozřejmostí je to, že pokud se ke koupi traktoru rozhodnete, že v dohodnutém čase Vám traktor přivezeme na sjednané místo, seznámíme Vás s jeho obsluhou a pokud bude možné sekání i předvedeme. Víme o tom, že na trhu jsou traktory některých značek, které jsou srovnatelného výkonu za nižší cenu, ale provoz sekačky, cena servisu a zejména cena a dostupnost náhradních dílů při provozu staví traktory KARSIT na přední místo. No a pokud se vlastního nákupu týká, pak jako správný Čech jistě budete hlídat různé slevové akce a pak nakoupíte zcela jistě k Vaší spokojenosti i v tomto směru. Kvalita a spolehlivost výrobku bude Vaší odměnou.

Podstatné je i to, že z typové řady těchto traktorů si vybere jak zahrádkář, tak zahradník, či manager technických služeb, který u výkonnějšího typu jistě bude hledat odpovídající a celoroční použití. Bližší informace o produktu a celé modelové řadě najdete na našich stránkách www.feba.cz v oddělení prodejny a nebo přímo na stránkách výrobce www.traktory.karsit.cz  .V případě Vašeho zájmu jsme připraveni informace podat a na Vaše dotazy odpovědět  na adrese FEBA s.r.o. Sobotecká 222 Turnov 511 01 na prodejně ZKC, tel. 481 324 454, 602 427 734.

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu:
 
KARSIT K13/92H
Motor - 4-taktní vzduchem chlazený jednoválec s antivibračním systémem, motor má olejový ...
ks
Cena s DPH66 990,-
KARSIT K15/92H
Motor - 4-taktní vzduchem chlazený jednoválec s antivibračním systémem Převodovka – ...
ks
Cena s DPH73 990,-
KARSIT K17/102H
Motor - 4-taktní vzduchem chlazený jednoválec s tlakovým mazáním, antivibrační systém ...
ks
Cena s DPH85 990,-
KARSIT K20/102H
Motor - výkonný 4-taktní vzduchem chlazený dvouválec V-TWIN s tlakovým mazáním Převodovka ...
ks
Cena s DPH97 990,-
KARSIT K22/102HX
Motor - výkonný 4-taktní vzduchem chlazený dvouválec V-TWIN s tlakovým mazáním Převodovka ...
ks
Cena s DPH109 990,-
K22/102 4WD
Motor - výkonný 4-taktní vzduchem chlazený dvouválec V-TWIN s tlakovým mazáním Převodovka ...
ks
Cena s DPH162 990,-
Copyright © mo.feba.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© mo.feba.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace